قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی

پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در یک پوشک ارائه دهد!

جذب عالی که از طریق یک سری آزمایش های دقیق و اندازه گیری های تخصصی اثبات شده است، به محافظت در برابر پس دادن در طول روز و شب کمک می کند.

این پوشک دارای فناوری نوآورانه Dry Matrix هستند – شبکه ای ویژه از الیاف طبیعی – که رطوبت را در داخل پوشک حبس می کند. هسته فوق جاذب پیشرفته طراحی شده می تواند بالاترین میزان رطوبت* را در مقایسه با سایر پوشک های بچه (در یونان) حفظ کند و خشکی مورد نیاز پوست حساس کودک را تضمین کند.

دارای لبه های ضد پس دادن برای محافظت بی نظیر در برابر پس دادن جانبی.

به لطف فناوری الاستیک ویژه Comfi-Fit، بدن کودک را در اطراف کمر و پاها کاملاً در آغوش می‌گیرد و هیچ شکافی برای پس دادن باقی نمی‌گذارد و از پوست کودک در برابر لک‌های آزاردهنده و خطوط قرمز محافظت می‌کند.

بر اساس اندازه‌گیری‌های آزمایشگاه‌های تخصصی Courtray SGS فرانسه، پوشک‌های Babylino Sensitive محافظت مؤثر اثبات‌شده‌ای را ارائه می‌کنند، زیرا در رده پوشک‌های سطح جذب با کیفیت برتر هستند.

بنابراین، می توانید از مراقبت حساس ایمن و محافظت بی نظیری که به کودک خود ارائه می دهید مطمئن باشید!

 

* غوطه وری در محلول نمکی 0.9% به مدت 50 دقیقه، سانتریفیوژ به مدت 3 دقیقه با نیروی 440 گرم.

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا