پوشک چسبی بیبی لینو

پوشک چسبی ضدحساسیت بیبی­لینو سنسیتیو

کودک شما به لطف عشق و مراقبت شما رشد می­کند و فعال و شاد است.
مجموعه پوشک Babylino Sensitive به عنوان “متحد مراقبت از کودک” در کنار شماست تا کودک شما را در تمام مراحل رشد همراهی کند…

از اولین روز زندگی­اش با سایز یک تا ساعت­های بی پایان بازی، خزیدن و کاوش تا لحظه­ای که روزهای پوشکی بودن خود را برای همیشه پشت سر بگذارد با سایز 7 یا کمتر از آن

پوشک کامل چسبیBabylino Sensitive  از قابلیت جذب بسیار بالایی دارد. این پوشک با موادی که به دقت انتخاب شده­اند و دارای تاییدیه دوستی برای پوست کودک هستند، طراحی شده­اند تا محافظت کامل، ایمن و مطمئن را ارائه دهد.

این پوشک تناسب راحت و محافظت ایمن را ارائه می دهد زیرا، جدا از پوشش نرم منحصر به فرد، دارای یک هسته فوق العاده جاذب است که به طور موثر به کاهش پس دادن کمک می­کند.

ایمنی محصول که پس از ارزیابی دقیق توسط هیئت داوران ویژه اتحادیه اروپا، از سوی کمیسیون اروپا اعطا شده است، بدین ترتیب سطح ایمنی بسیار بالای آن برای پوست نوزاد را تایید می­کند.

بیبی­لینو سنسیتیو اولین پوشک کودک یکبار مصرف در اروپاست که دارای گواهی Oeko-Tex® Standard 100 برای تایید عدم وجود بیش از 200 ماده مضر است.

آزمایش بالینی، با نتایج عالی پس از یک مطالعه 4 هفته ای بر روی نوزادان تحت نظارت متخصص پوست و اطفال، توسط آزمایشگاه Dermatest آلمان.

با عصاره بابونه، برای مراقبت بیشتر از پوست.

با تکنولوژی Dry Matrix، متشکل از شبکه ای از الیاف طبیعی.

با هسته فوق العاده جاذب که رطوبت را بهتر از همیشه جذب می کند.

با تکنولوژی Comfi-Fit برای تناسب عالی بر روی بدن کودک.

نازک و طراحی آناتومیک.

توصیه شده توسط انجمن درماتولوژی اطفال یونان.

توصیه شده توسط انجمن ماماهای یونان.

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.