طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست

شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه از او محصولاتی با طراحی خاص انتخاب می کنید که به حساسیت پوستش احترام گذاشته و آن را با روشی دوستانه منحصر به فرد لمس می کند.

پوشک کامل و شورتی بچه ضد حساسیت Babylino به گونه ای طراحی شده است که نه تنها قابلیت جذب، بلکه محافظت دوستانه از پوست حساس کودک را نیز ارائه می دهد. طراحی سازگار با پوست آنها توسط یک سری آزمایش در آزمایشگاه های خارجی معتبر بین المللی تایید شده است که مراقبت ایمن و مطمئن را برای کودک شما تضمین می کند.

به طور خاص، Babylino Sensitive اولین پوشک یکبار مصرف کودک در اروپا است که دارای گواهی Oeko-Tex ® Standard 100 برای عدم وجود بیش از 200 ماده مضر است.

Oeko-Tex® Standard 100 یک سیستم یکنواخت از کنترل ها و گواهینامه های آزمایشگاهی برای محصولات نساجی به صورت خام، متوسط ​​و نهایی از تمام مراحل تولید است و در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است و گواهی می دهد که محصولات حاوی مواد مضر نیستند. این سیستم شامل کنترل مواد ممنوعه ای است که اجباراً توسط قانون کنترل می شوند، مواد شیمیایی خطرناک برای سلامت انسان و همچنین اقدامات احتیاطی اضافی برای حفظ سلامتی. گواهینامه Oeko-Tex® Standard 100 بسته به نوع محصول و کاربرد مورد نظر آن متفاوت است. Babylino Sensitive بر اساس معیارهای سختگیرانه مربوط به محصولات در نظر گرفته شده برای کودکان 0-3 ساله بررسی شده است.

ایمنی محصول که پس از ارزیابی دقیق توسط هیئت داوران ویژه اتحادیه اروپا، از سوی کمیسیون اروپا اعطا شده است، بدین ترتیب سطح ایمنی بسیار بالای آن برای پوست نوزاد را تایید می کند.

آزمایش بالینی، با نتایج عالی پس از یک مطالعه 4 هفته ای بر روی نوزادان تحت نظارت متخصص پوست و اطفال، توسط آزمایشگاه Dermatest (آلمان).

علاوه بر این، پوشک Babylino Sensitive طراحی Sensitive خود را در سایزهای 1 و 2 برای نوزادان تازه متولد شده تقویت می کند. آنها یک صفحه رویی ویژه جدید با کپسول های نرمی دارند که مانند نوازش، پوست حساس نوزاد را لمس می کند.

با عصاره بابونه.

توسط متخصص پوست در موسسات پوستی معتبر بین المللی در خارج از کشور آزمایش شده است.

توصیه شده توسط انجمن یونانی درماتولوژی کودکان.

توصیه شده توسط انجمن ماماهای یونان.

برای اطلاعات بیشتر به www.oekotex.com مراجعه کنید

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا