درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای

شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال پیش تأسیس شد، به طور طبیعی رشد کرد تا امروز به رهبر بازار یونان در بخش بهداشت شخصی تبدیل شود. به لطف ذهنیت نوآورانه و به کارگیری فناوری های روز، این شرکت در طول سال ها پیشرفت چشمگیری داشته است. به طور خاص، از سال 2010 تا 2020، MEGA گردش مالی خود را 222 درصد افزایش داد، وسعت خود را در آتیکا در مجموع بیش از 62000 متر مربع گسترش داد، به رشد ده برابری فعالیت صادرات خود دست یافت و پرسنل خود را تا ٪160 افزایش داد. امروزه MEGA در بین ده تامین‌کننده بزرگ در صنعت خرده‌فروشی داخلی یونان طبقه‌بندی می‌شود و تنها شرکت تولیدکننده مجموعه کاملی از محصولات بهداشت شخصی است که تمام سایت‌های تولید خود را در این کشور دارد.

با مجموعه ای از برندهای معروف که اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب کرده اند، مانند EveryDay، Pom Pon، BabyCare، Babylino، Tipers، Wet Hankies، Mega، Sani و غیره، ما خط تولید 100% یونانی خود را برای خود ساخته ایم. مجموعه محصولات بهداشت شخصی جامع ما برای ارائه عملکرد عالی همراه با احترام ثابت و بی بدیل به پوست طراحی شده است که به نیازهای بهداشت شخصی مصرف کنندگان در تمام گروه های سنی پاسخ می دهد.

هدف ما توسعه محصولات با کیفیت بالا و نوآورانه با هویت و امضای یونانی است. ما با سرمایه گذاری مداوم در دستیابی به ماشین آلات تولید پیشرفته، اثربخشی قابلیت های تولید خود را تقویت می کنیم. ما به طور استراتژیک در تحقیق و توسعه از طریق بخش تحقیق و توسعه کاملا مجهز و دارای منابع خود سرمایه گذاری می کنیم.

وعده تزلزل ناپذیر ما به کارمندان، مصرف کنندگان، سهامداران و به همه ذینفعان، این است که ما همیشه به عنوان بخشی از تعهد خود به اقتصاد یونان و رفاه جوامعی که در آن فعالیت می کنیم، به عنوان یک نشانه کوچک از قدردانی و برای اعتمادی که از آنها دریافت کرده ایم، مسئولانه عمل خواهیم کرد.

این تعهد در رویه‌ها و سیاست‌های داخلی ما، و همچنین در اقداماتی که از طریق اجرای برنامه‌های مسئولیت اجتماعی توسعه می‌دهیم، منعکس می‌شود، زیرا هدف ما رشد کسب‌ و کار و در عین حال کاهش معضلات زیست‌محیطی خود است.

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

آرین سامان کالا

شرکت آرین سامان کالا تاسیس 1386 از سال 1392 نمایندگی انحصاری شرکت معتبر مگا دیسپوزبلز یونان تولید کننده محصولات سلولزی بهداشتی را بر عهده دارد.

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

اسکرول به بالا