تعویض پوشک: فرصتی بی نظیر برای برقراری ارتباط با کودک

تعویض پوشک: فرصتی بی نظیر برای برقراری ارتباط با کودک

تعویض پوشک ممکن است در ابتدا کاری نسبتاً دشوار برای چنین جثه کوچکی به نظر برسد… اما به زودی متوجه خواهید شد که واقعاً ساده است! شما در طول روز آنقدر نوزاد خود را عوض خواهید کرد که به زودی برای شما ساده خواهد شد.
پوشک باید به طور مرتب، تقریباً هر 3 تا 5 ساعت یکبار و حتماً بلافاصله پس از مدفوع تعویض شود، زیرا اگر مدفوع برای چند دقیقه با پوست تماس داشته باشد، می تواند باعث سوزش شود.

تعویض مکرر پوشک و تمیز کردن دقیق محل برای جلوگیری از تحریک و رعایت بهداشت مناسب در آن منطقه بسیار ضروری است.

Babylino Sensitives تست‌شده درماتولوژیک و با مواد سازگار با پوست طراحی شده‌اند که دارای گواهی عدم وجود مواد مضر است (تحت استاندارد Oeko-Tex® 100). بنابراین بیبی لینو سینسیتو خشکی بسیار بالا و همچنین محافظت مطمئن و دوستانه را برای پوست کودک ارائه می دهد.

با استفاده از دستمال مرطوب کودک Babycare که به دلیل نرمی و فرمول مخصوص طراحی شده با عصاره های گیاهی (بابونه، آلوئه، پنبه) مراقبت کامل و ملایمی را برای کودک شما فراهم می کند.

یک نوزاد بزرگتر از 10 ماه احتمالاً از تعویض پوشک خود ناراحت می شود. حواس او را از فرآیند تغییر، با دادن اسباب بازی مورد علاقه اش برای بازی، یا با نزدیک کردن صورت خود به صورت خود، منحرف کنید. کلمات و آهنگ های شیرین را زمزمه کنید و آن را شاد کنید و حتی در آن زمان عشق خود را نشان دهید.

از این مرحله به بعد، ممکن است پوشکهای شورتی بیبی لینو Babylino Pants مفیدتر باشند، زیرا به شما این امکان را می دهند که کودک خود را در حالت ایستاده، بدون وقفه در بازی، تعویض کنید!

هنگام تعویض پوشک و پس از شستن و زدن کرم روی پوست کودک، مدتی آن را برهنه بگذارید تا محل خشک شود و کرم جذب شود.

علاوه بر این، این فرصتی است که به کودک خود اجازه دهید با آزادی کامل بازی کند و حرکت کند. این زمانی است که همه نوزادان دوست دارند!

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا