اولین روزهای پس از زایمان

اولین روزهای پس از زایمان

با تولد نوزاد و بازگشت شما به خانه، کل زندگی شما تغییر می کند. احساس محبت و عشق به قدری قوی خواهد بود که احساس می کنید شادترین زن جهان هستید.

خیلی زود از استرس بارداری و زایمان رهایی پیدا می کنید و بدنتان به سطح طبیعی خود باز می گردد. حتی اگر تحت عمل سزارین قرار بگیرید، برش های جراحی شما به زودی بهبود می یابد و شما آماده خواهید بود که نقش شگفت انگیز و منحصر به فرد مادر را به طور فعال به عهده بگیرید.

اگر نوسانات عاطفی را تجربه کردید، جای نگرانی نیست. تغییرات در سیستم هورمونی شما ممکن است کمی مالیخولیا در شما ایجاد کند. سعی کنید این احساسات را تحت کنترل داشته باشید و اجازه ندهید آنها بر شما غلبه کنند. تصور کنید که یک مرحله کاملا طبیعی بعد از بارداری و زایمان است و فقط برای شما اتفاق نمی افتد، بلکه برای اکثر مادران اتفاق می افتد!

از کودک خود لذت ببرید و سعی کنید خود را منزوی نکنید. وقتی کودک شما خواب است سعی کنید خودتان کمی بخوابید. دلیلی وجود ندارد که به همان میزان قبل از انجام کارهای خانه خسته شوید. می توانید مطمئن باشید که درک کاملی از طرف شریک زندگی خود و دوستان و اقوام نزدیک خود خواهید داشت که خوشحال می شوند به شما کمک کنند.

 

با سپاس از کمک سخاوتمندانه متخصص اطفال آقای میکالیس ساریس

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا