پوشک چسبی سایز ۴ پلاس بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک چسبی بچه سایز ۴+ با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز ۴+ (وزن ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

Maxi Plus 10-15 kg No 4+

محکم روی پاهایش ایستاده و پر از اعتماد به نفس است!

اکنون دستاورد بزرگ کودک کوچک شما، تعادل و اولین قدمهاییست که برمی­دارد.

شاید به نظر برسد که یک معجزه روی داده، اما کودک شما به زودی با اطمینان زیاد راه می رود! با این سیر تکاملی و پیشرفت تماشایی آنقدر هیجان زده خواهد شد که اکنون هیچ چیز او را از جنب و جوش متوقف نخواهد کرد. خود را برای دوره ای پر از تجربه اندوزی و تمایل به استقلال آماده کنید!

پوشک های بیبی­لینو سنسیتیو به لطف هسته فوق العاده جاذب و طراحی سبک و آناتومیک، به کودک شما کمک می­کند تا با پوشک خود احساس راحتی کند. به خصوص در این دوره، هنگامی که کودکتان شروع به کاوش درباره­ی همه چیز در اطراف خود می­کند، احساس آزادی یکی از مهمترین مواردی است که می­توانید برای کودک خود به ارمغان بیاورید. هرچه کودک شما بیشتر حرکت می­کند، پوشک بیبی­لینو سینیتیو، به کمک عصاره­ی بابونه و مواد معتبر تایید شده و دوست پوست کودک، از پوست فرزند شما محافظت و آن را تغذیه می­کند. به این ترتیب، حتی اگر گرمش بشود و یا عرق کند، این پوشک به صورت نرم و دوستانه پوست کودک را لمس خواهد کرد.

پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، دارای یک هسته­ی فوق العاده جاذب است که در ضمن داشتن کپسول­های بسیار نرم روی صفحه بالا، باعث حفظ پایداری رطوبت در هسته­ی پوشک می­شود و نیز با عصاره­ی بابونه غنی شده­ است. این پوشک اولین پوشک بچه در اروپاست که به دلیل عدم وجود بیش از 200 ماده مضر، مورد تایید استاندارد Oeko-Tex® 100 قرار گرفته است. بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه لمس می­کند.

پوشک بیبی لینو سنسیتیو در موسسه‌ی تحقیقات پوستی درما تست آلمان، طی یک دوره‌ی 4 هفته ای تحت نظارت متخصصین پوست و اطفال بر روی کودکانی که این پوشک به آنها بسته شد، به صورت بالینی تست شده، و نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره) را دریافت کرده ‌است.

دارای فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک.

به لطف هسته ­ی فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. این فناوری از توری از الیاف طبیعی تشکیل شده است ، که رطوبت را در هسته حفظ می­کند.

بیبی­لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه­های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

بنابراین، این طراحی پیشرفته محصول، می­تواند خشکی مورد نیاز کودک را، هم در طول روز و هم در شب و در هنگامی که نیاز به جذب حتی بیشتر از نیاز طبیعی است، فراهم کند. این باعث خواب آرام تر کودک و والدین می شود!

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.