پوشک چسبی سایز 6 بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک شورتی بچه سایز ۶ با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز ۶ (وزن ۱۳ تا ۱۸ کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

پوشک شورتی بچه بیبی‌لینو سنسیتیو 13 تا 18 کیلوگرم اکسترا لارج سایز 6

آزادانه راه برو و بدو! هیچ کس نمی تواند تو را بگیرد!

کودک کوچک شما راه رفتن را به درستی شروع کرده است… او با خوشحالی بازی می کند و می دود… او از این حس آزادی مطلق لذت می برد و احساس می کند هیچ چیز در دنیا نمی تواند جلوی او را بگیرد.

 

پوشک شورتی ضد حساسیت بیبی­لینو سنسیتیو به این حس آزادی کمک می کند.

نازک و به لطف دوستی با پوست تایید شده، قابلیت جذب عالی و فناوری جدید “کشسان همه جانبه” که خاصیت ارتجاعی 360 درجه را در اطراف کمر و پاها ارائه می دهد، این شورتی­ها به طور منحصر به فردی بدن کودک را در هر حرکتی در آغوش می گیرند و پوشک را محکم در جای خود نگه می­دارند، بدون اینکه آویزان شوند.

می­توان از آنها به عنوان پوشک شب نیز استفاده کرد، زیرا آنها به طور ویژه برای جذب بیشتر، محافظت در برابر پس دادن و خشکی مورد نیاز پس از ساعت ها استفاده در شب طراحی شده­اند. آزمایش شده توسط شبیه سازی استفاده در شب واقعی، در آزمایشگاه مستقل معتبر.

 به عنوان یک پوشک با سطح جذب بالا در کلاس A رتبه بندی شده است.

 به طور منظم و مستقل توسط بازرسی SGS بررسی می­شود. آزمون ها بر اساس ارزیابی عملکرد از طریق شبیه­سازی کارکرد آنها در شب انجام می­پذیرد.

در عین حال، این شورتی­ها تعویض پوشک را به یک روش شاد تبدیل می­کنند. دیگر لازم نیست با کلی ماجراجویی صبر کنید تا کودکتان دراز بکشد، زیرا آنها مانند لباس زیر یک بچه معمولی بالا و پایین می‌روند و تعویض پوشک را می‌توان در حالی که کوچولوی شما روی پاهایش ایستاده است انجام داد.

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.