پوشک شورتی سایز ۴ بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک شورتی بچه سایز 4 با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز 4 (وزن ۷ تا ۱۳ کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

پوشک شورتی بچه بیبی لینو سنسیتیو 7 تا 13 کیلوگرم ماکسی سایز 4

تو دیگه بچه نیستی!

کوچولوی شما در حال رشد است. هر روز چیز جدیدی را فتح می­کند. او دیگر یک بچه نیست… یک پسر یا یک دختر کوچک است، نظرات خودش را دارد. می تواند انتخاب کند که چه چیزی را دوست دارد. در این مرحله­ی رشد، تشویق به استقلال او مهم است.

پوشک شورتی ضد حساسیت بیبی­لینو سنسیتیو بهترین دوست شما خواهد بود.

این پوشکهای شورتی همه چیزهایی را که فرزند شما برای رشد جسمی و حسی خود نیاز دارد، در اختیار او قرار می دهند.

نازک و به لطف دوستی با پوست تایید شده، قابلیت جذب عالی و فناوری جدید “کشسان همه جانبه” که خاصیت ارتجاعی 360 درجه را در اطراف کمر و پاها ارائه می دهد، این شورتی­ها به طور منحصر به فردی بدن کودک را در هر حرکتی در آغوش می گیرند و پوشک را محکم در جای خود نگه می­دارند، بدون اینکه آویزان شوند.

می­توان از آنها به عنوان پوشک شب نیز استفاده کرد، زیرا آنها به طور ویژه برای جذب بیشتر، محافظت در برابر پس دادن و خشکی مورد نیاز پس از ساعت ها استفاده در شب طراحی شده­اند. آزمایش شده توسط شبیه سازی استفاده در شب واقعی، در آزمایشگاه مستقل معتبر.

 به عنوان یک پوشک با سطح جذب بالا در کلاس A رتبه بندی شده است.

 به طور منظم و مستقل توسط بازرسی SGS بررسی می­شود. آزمون ها بر اساس ارزیابی عملکرد از طریق شبیه­سازی کارکرد آنها در شب انجام می­پذیرد.

در عین حال، این شورتی­ها تعویض پوشک را به یک روش شاد تبدیل می­کنند. دیگر لازم نیست با کلی ماجراجویی صبر کنید تا کودکتان دراز بکشد، زیرا آنها مانند لباس زیر یک بچه معمولی بالا و پایین می‌روند و تعویض پوشک را می‌توان در حالی که کوچولوی شما روی پاهایش ایستاده است انجام داد.

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.