پوشک چسبی سایز ۷ بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک چسبی بچه سایز ۷ با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز ۷ (وزن بیشتر از ۱۵ کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

Extra Large Plus 15+ kg No 7

چقدر بزرگ شدی!!

فرزند شما رشد زیادی کرده است و هر روز مستقل تر به نظر می­رسد و شما را با دستاوردهای جدید غافلگیر می­کند. سن یادگیری فرا رسیده است و فرزند کوچک شما همه چیز را مانند اسفنج جذب می­کند. شما می بینید که با سرعت بسیار زیاد دنیای پیرامونش را فتح می­کند، با حس استقلال و خودکفایی که باعث می­شود به او افتخار کنید. در هر حرکتی می­توانید تعادل و هماهنگی را بهبود ببخشید، ثبات و آسایش را که تا دیروز در تلاش برای دستیابی به او بود، به او ارائه دهید. حالا ناراحت نباشید که او بدون کمک شما از پله ها بالا و پایین می رود! در این مرحله، توسعه­ی زبان و تخیل روز به روز شما را شگفت زده می­کند!

پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، دارای یک هسته ­ی فوق العاده جاذب است که در ضمن داشتن کپسول­های بسیار نرم روی صفحه بالا، باعث حفظ پایداری رطوبت در هسته­ی پوشک می­شود و نیز با عصاره­ی بابونه غنی شده­ است. این پوشک اولین پوشک بچه در اروپاست که به دلیل عدم وجود بیش از 200 ماده مضر، مورد تایید استاندارد Oeko-Tex® 100 قرار گرفته است. بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه لمس می­کند.

پوشک بیبی لینو سنسیتیو در موسسه‌ی تحقیقات پوستی درما تست آلمان، طی یک دوره‌ی 4 هفته ای تحت نظارت متخصصین پوست و اطفال بر روی کودکانی که این پوشک به آنها بسته شد، به صورت بالینی تست شده، و نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره) را دریافت کرده ‌است.

دارای فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک.

به لطف هسته ­ی فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. این فناوری از توری از الیاف طبیعی تشکیل شده است ، که رطوبت را در هسته حفظ می­کند.

بیبی­لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه­های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.