پوشک چسبی سایز ۵ بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک چسبی بچه سایز ۵ با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز نوزادی (وزن ۱۱ تا ۱۶ کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

Junior 11-16 kg No 5

کودک شما همیشه در حال جنب و جوش است، در حال بالا پایین پریدن و کاوش در همه چیز!

فرزند شما همیشه در جنب و جوش و پر از انرژی است، می­خواهد بدود و از همه جا بالا برود. تحرک تازه پیدا شده در کودک شما ممکن است گاهی اوقات کمی خسته کننده باشد، زیرا شما باید در کنار آن بدوید. باید به خاطر داشته باشید که این قدرت، همان چیزی است که باعث تقویت عضلات و بدن می­شود و هماهنگی حرکتی آن را بهبود می بخشد.

پوشک بیبی­لینو سنسیتیو به لطف جذب فوق العاده و لایه­های جانبی ایمن، از پس دادن ناخواسته محافظت می­کند و خشکی مورد نیاز کودک را در پوشک بوجود می­آورد. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که کودک شما همیشه راحت و خشک است. در هر حرکتی که کودکتان انجام می­دهد، پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، به لطف عصاره­ی بابونه و مواد معتبر تایید شده و دوست پوست کودک، از پوست فرزند شما محافظت و آن را تغذیه می کند. به این ترتیب، حتی اگر گرمش بشود و یا عرق کند، این پوشک به صورت نرم و دوستانه پوست کودک را لمس خواهد کرد.

پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، دارای یک هسته­ی فوق العاده جاذب است که در ضمن داشتن کپسول­های بسیار نرم روی صفحه بالا، باعث حفظ پایداری رطوبت در هسته­ی پوشک می­شود و نیز با عصاره­ی بابونه غنی شده­ است. این پوشک اولین پوشک بچه در اروپاست که به دلیل عدم وجود بیش از 200 ماده مضر، مورد تایید استاندارد Oeko-Tex® 100 قرار گرفته است. بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه لمس می­کند.

پوشک بیبی لینو سنسیتیو در موسسه‌ی تحقیقات پوستی درما تست آلمان، طی یک دوره‌ی 4 هفته ای تحت نظارت متخصصین پوست و اطفال بر روی کودکانی که این پوشک به آنها بسته شد، به صورت بالینی تست شده، و نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره) را دریافت کرده ‌است.

دارای فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک.

به لطف هسته فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. این فناوری از توری از الیاف طبیعی تشکیل شده است ، که رطوبت را در هسته حفظ می­کند.

بیبی­لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه­های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

بنابراین، این طراحی پیشرفته محصول، می­تواند خشکی مورد نیاز کودک را، هم در طول روز و هم در شب و در هنگامی که نیاز به جذب حتی بیشتر از نیاز طبیعی است، فراهم کند. این باعث خواب آرام تر کودک و والدین می شود!

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.