پوشک چسبی سایز ۴ بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک چسبی بچه سایز ۴ با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز 4 (وزن 8 تا 13 کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

Maxi 8-13 kg Νο 4

کودک من! دنیا برای توست. اکنون آمادگی بیشتری برای کشف آن داری!

کودک شما دوره­ ی بسیار خلاقانه ­ای از زندگی خود را پشت سر می گذارد. حس لمس و چشیدن را درک می کند و با جویدن همه چیز، محیط اطراف خود را کشف می کند! شروع به خزیدن می کند تا همه­ی اشیاء و اسباب بازی های دور از دسترسش را بدست آورد.

بهتر است خانه­ی خود را به محیط کاملاً ایمن برای کودکتان تبدیل کنید. مطمئن باشید که یک خانه­ی ایمن، آزادی عمل بیشتری به کودک شما خواهد بخشید و او می­تواند در کل دوره­ی اکتشاف از آن لذت ببرد. به این ترتیب، از «نکن نکن» های بیشمار دلسرد نمی­شود، بلکه اعتماد به نفس خود را با  «آفرین آفرین» های بسیار بدست آورده و تقویت خواهد کرد.

پوشکهای بیبی­لینو سنسیتیو به لطف کناره­های های انعطاف پذیر خود، که به اندازه کافی کش می­آیند، به کودک شما کمک می­کند تا در این مرحله­ی بسیار مهم که در آن آرام آرام شروع به ایستادن روی پاهای خود کرده و اولین قدم های خود را می گیرد، احساس راحتی و آزادی کامل در حرکت داشته باشد.

پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، دارای یک هسته­ی فوق العاده جاذب است که در ضمن داشتن کپسول­های بسیار نرم روی صفحه بالا، باعث حفظ پایداری رطوبت در هسته­ی پوشک می­شود و نیز با عصاره­ی بابونه غنی شده­ است. این پوشک اولین پوشک بچه در اروپاست که به دلیل عدم وجود بیش از 200 ماده مضر، مورد تایید استاندارد Oeko-Tex® 100 قرار گرفته است. بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه لمس می­کند.

پوشک بیبی لینو سنسیتیو در موسسه‌ی تحقیقات پوستی درما تست آلمان، طی یک دوره‌ی 4 هفته ای تحت نظارت متخصصین پوست و اطفال بر روی کودکانی که این پوشک به آنها بسته شد، به صورت بالینی تست شده، و نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره) را دریافت کرده ‌است.

دارای فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک.

به لطف هسته ­ی فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. این فناوری از توری از الیاف طبیعی تشکیل شده است ، که رطوبت را در هسته حفظ می­کند.

بیبی­لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه­های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

بنابراین، این طراحی پیشرفته­ی محصول، می­تواند خشکی مورد نیاز کودک را، هم در طول روز و هم در شب و در هنگامی که نیاز به جذب حتی بیشتر از نیاز طبیعی است، فراهم کند. این باعث خواب آرام تر کودک و والدین می شود!

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.