پوشک چسبی سایز ۳ بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک چسبی بچه سایز ۳ با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز 3 (وزن ۴ تا ۹ کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

Midi 4-9 kg No 3

کودک شما به روی همه می­خندد و عاشق بازی کردن است!

اکنونکودک شما شروع به آشکار کردن شخصیت خودش کرده است! او احساسات اطرافیان را می­فهمد و به شیوه­ی خودش ابراز احساسات می­کند.

به ویژه از بازی ها و توجه دیگران لذت می برد و با لبخند آنها را جبران می کند! زمان مناسبی برای پیاده روی، سفر و دیدن دوستان است. این کار به کودک کوچک شما کمک می کند تا جامعه پذیر شود و خود را با هر محیطی سازگار کند، چیزی که برای بقیه عمرش بسیار مفید خواهد بود.

پوشک­های بیبی­لینو سنسیتیو با طرحهای زیبای کودکانه که از طبیعت الهام گرفته آراسته شده و با رنگ­هایی که برای کودک شما بی خطر است چاپ شده است.

این طراحی ها قطعاً کنجکاوی کودک را برانگیخته و مغزش را با داستان ها و بازی ها به چالش می­کشد.

پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، دارای یک هسته­ی فوق العاده جاذب است که در ضمن داشتن کپسول­های بسیار نرم روی صفحه بالا، باعث حفظ پایداری رطوبت در هسته­ی پوشک می­شود و نیز با عصاره­ی بابونه غنی شده­ است. این پوشک اولین پوشک بچه در اروپاست که به دلیل عدم وجود بیش از 200 ماده مضر، مورد تایید استاندارد Oeko-Tex® 100 قرار گرفته است. بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه لمس می­کند.

پوشک بیبی لینو سنسیتیو در موسسه‌ی تحقیقات پوستی درما تست آلمان، طی یک دوره‌ی 4 هفته ای تحت نظارت متخصصین پوست و اطفال بر روی کودکانی که این پوشک به آنها بسته شد، به صورت بالینی تست شده، و نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره) را دریافت کرده ‌است.

دارای فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک.

به لطف هسته­­ی فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. این فناوری از توری از الیاف طبیعی تشکیل شده است، که رطوبت را در هسته حفظ می­کند.

بیبی­لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه­های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

بنابراین، این طراحی پیشرفته محصول، می تواند خشکی مورد نیاز نوزاد را، هم در طول روز و هم در شب و در هنگامی که نیاز به جذب حتی بیش از نیاز طبیعی است، فراهم کند. این باعث خواب آرام تر نوزادان و والدین می شود!

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.