پوشک چسبی سایز ۱ بیبی لینو

توضیحات محصول:

5/5

پوشک چسبی بچه سایز ۱ با برند بیبی لینو Babylino محتوی عصاره بابونه.

سایز نوزادی (وزن 2 تا ۵ کیلوگرم)

سازنده: MEGA Disposables S.A کشور یونان

Newborn 2-5 kg Nο 1

فرزندم به زندگی ما خوش اومدی!

کودک شما به تازگی به دنیا آمده. شما او را در آغوش خود نگه داشته­اید و هنوز هم نمی­توانید باور کنید.

شما سرشار از عشق هستید و می­خواهید آن را به بهترین شکل ممکن به کودک خود ابراز کنید. پس وقت خود را با او سپری کنید: با او سخن بگویید، برایش آواز بخوانید و و شعرهای کودکانه زمزمه کنید. کودک شما از روزهایی که در رحم قرار داشته با صدای شما آشناست. به آغوشش بکشید و نوازشش کنید. این به فرزندتان کمک می­کند تا احساس امنیت و اطمینان خاطر داشته باشد.

پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، دارای یک هسته­ی فوق العاده جاذب است که در ضمن داشتن کپسول­های بسیار نرم روی صفحه بالا، باعث حفظ پایداری رطوبت در هسته­ی پوشک می­شوn و نیز با عصاره­ی بابونه غنی شده­ است. این پوشک اولین پوشک بچه در اروپاست که به دلیل عدم وجود بیش از 200 ماده مضر، مورد تایید استاندارد Oeko-Tex® 100 قرار گرفته است. بنابراین شما مطمئن هستید که پوشک بیبی­لینو سنسیتیو، پوست کودک شما را با روشی تایید شده و دوستانه لمس می­کند.

پوشک بیبی لینو سنسیتیو در موسسه‌ی تحقیقات پوستی درما تست آلمان، طی یک دوره‌ی 4 هفته ای تحت نظارت متخصصین پوست و اطفال بر روی کودکانی که این پوشک به آنها بسته شد، به صورت بالینی تست شده، و نتیجه عالی (برچسب کیفیت 5 ستاره) را دریافت کرده ‌است.

دارای فناوری Comfi-Fit برای فیت شدن عالی روی بدن کودک.

به لطف هسته­­ ی فوق العاده جاذب که تکنولوژی Dry-Matrix را در خود جای داده، پس ندادن در این پوشک تثبیت شده است. این فناوری از توری از الیاف طبیعی تشکیل شده است، که رطوبت را در هسته حفظ می­کند.

بیبی­لینو سنسیتیو دارای سطح جذب بالا با کیفیتی برتر بر اساس اندازه گیری آزمایشگاه­های تخصصی است.

(Mannequins/SGS Courtray method France)

بنابراین، این طراحی پیشرفته محصول، می تواند خشکی مورد نیاز نوزاد را، هم در طول روز و هم در شب و در هنگامی که نیاز به جذب حتی بیش از نیاز طبیعی است، فراهم کند. این باعث خواب آرام تر نوزادان و والدین می شود!

Scroll to Top
اسکرول به بالا

تخفیف ویژه

با وارد کردن نام و شماره موبایل خود، از بیبی لینو تخفیف بگیرید!
کد تخفیف برای شما پیامک خواهد شد.
برای خرید به فروشگاه happybuy مراجعه فرمایید.