تعویص پوشک و ایمنی

تعویض پوشک و ایمنی

برای تعویض پوشک بچه شما از هر قسمتی از مبلمان خانه- میز مخصوص تعویض پوشک یا هر سطح پوشیده با حوله یا پد مخصوص تعویض پوشک می توانید استفاده کنید.

قبل از اینکه شروع به تعویض پوشک کنید، مطمئن شوید تمام لوازم مورد احتیاج را در کنار خود قرار داده اید. به خاطر بسپارید که بچه را برای حتی چند لحظه هم بدون توجه رها نکنید. قبل از اینکه متوجه شوید ممکن است بر روی شکم خود بخوابد و از میز تعویض بیافتد و به خود صدمه بزند.

چگونه پوشک بچه خود را تعویض کنید:

* مطمئن باشید قبل از شروع تعویض پوشک دستان خود را خوب شسته باشید.

* پوشک کثیف را از پایش در بیاورید. از دستمال پاک کننده (baby wipe) برای تمیز کردن پوست بچه استفاده استفاده کنید. از محصولات با عصاره ی گیاهی و تسکین دهنده مانند: بابونه و آلوئه ورا برای لطافت و مراقبت بیشتر استفاده کنید. اگر بچه دختر است، از جلو به عقب دستمال بکشید.

* نقاط حساس بچه و پشتش را در حمام با آب ولرم بشویید. اگر مدفوع کرده بود از صابون مخصوص برای بهتر تمیز کردن استفاده کنید.

* به آرامی تمیز کنید و با حوله نم دار بچه را خشک کنید.

* با توجه به توصیه دکتر متخصص اطفال خود، برای جلوگیری از سوزش پای بچه از کرم و لوسیون های مخصوص برای پوشش نقاط حساس استفاده کنید، و سپس پوشک را پایش کنید.

پوشک های بیبی لینو سنسیتیو جذب بسیار بالایی دارد (جذب در سطح کلاس A) دارای پوشش نرم و سرشار از عصاره بابونه برای محافظت بیشتر پوست فرزند شماست.

همچنین دارای مواد انتخاب شده سازگار با پوست و گواهی عدم وجود مواد مضر تحت استاندارد oeko-tex است.

شما مطمئن باشید بیبی لینو سنسیتیو با لطافت تمام مراقب پوست فرزند شماست.

برای تعویض پوشک بچه به لوازم زیر نیاز دارید:

* لباس و پوشک تمیز

* دستمال تمیز کننده بچه (baby wipe)

* آب گرم و پنبه

* کرم مخصوص بچه یا لوسیون

* سطل مخصوص برای دور انداختن پوشک های کثیف

منبع: www.babylino.gr

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

به این مقالات نیز سر بزنید

چهارشنبه های قصه

چهارشنبه_های_قصه# قصه خاندن برای کودکان آنها را با مفاهیم جدید آشنا می کند . آنها را با جهان پیرامون آشنا می کند . همچنین می

دوشنبه ها…بخواهید چون می توانید…

دوشنبه_ها…بخواهید چون می توانید#… یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین بخش رشد کودکان،زمانی است که تلاش می کنند،بایستند و راه بروند. کودک در این زمان

یکشنبه ها – بازی و طبیعت

شیوه ی زندگی این روزهایمان و خانه هایی که در آن زندگی می کنیم، تغییرات زیادی نسبت به گذشته و دوران کودکی ما کرده است.یکی

اسکرول به بالا