کوتاه کردن ناخن

کوتاه کردن ناخن

ناخن های کودک خیلی سریع رشد می کنند و می توانند کاملا تیز باشند.

آنها اغلب ممکن است باعث خراشیدگی و آسیب به چشم و صورت کودک شما شوند، بنابراین باید آنها را کوتاه نگه دارید. برای والدین جدید، کوتاه کردن ناخن یک فرآیند بسیار دشوار در نظر گرفته می شود.

بخش دشوار این است که سعی کنید کودک خود را ثابت نگه دارید و او را از انجام هر حرکت ناگهانی نترسانید. می توانید ناخن های آن را بعد از حمام، زمانی که بسیار نرم تر هستند یا زمانی که خواب است کوتاه کنید. اگر تصمیم به کوتاه کردن ناخن های آن در بیداری دارید، از همسر خود بخواهید با گرفتن کودک در آغوش به شما کمک کند.

از یک جفت قیچی با لبه های گرد استفاده کنید که مخصوص نوزادان و کودکان طراحی شده است و تمام انگشتان دست را با کف دست خود بپوشانید و فقط قیچی با ناخنی که می خواهید کوتاه کنید باقی بماند. چند هفته اول ناخن ها خیلی سریع رشد می کنند و ممکن است لازم باشد هفته ای دو یا سه بار آنها را کوتاه کنید.

ناخن های پا، کندتر رشد می کنند و نازک تر می شوند. ناخن ها را خیلی کوتاه نکنید. حداقل یک میلی متر از آن را باقی بگذارید.

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

نوزاد
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا