هفته سی و هشتم


هفته ی سی و هشتم (منبع: سایت Babylino.gr)
سایز بچه: 47 سانتی متر
وزن بچه: 3/1 کیلوگرم

دیگر زمانی تا پایان بارداری تان نمانده است! سعی کنید آرام باشید، از لحظاتی که می گذرانید لذت ببرید زیرا شما نمی دانید که چه چیزی در انتظار شماست! مثل شما، بچه هم در انتظار است که شما را ملاقات کند. در رحم گرم شما کاملا رسیده و آماده است و در آنجا به زندگی خود ادامه می دهد و به زودی تصمیم خواهد گرفت که به دنیای بیرون بیاید، نگران نباشید به شما خواهد گفت.

آیا می دانستید؟
برخی از نظر سنجی ها نشان داده، میزان جنبش جنین در رحم به ژن ها یش بستگی دارد؟ ما نمی دانیم و هیچ وقت هم نمی توانیم بفهمیم! برخی از جنین ها خیلی فعال و بی صبر هستند و برخی تنبل هستند. این نوع رفتار جنین باعث می شود فکر کنیم که آیا بچه وقتی به دنیا می آید و بزرگ می شود همین رفتار را دارد یا خیر؟!
واقعیت این است، علاوه بر اندام های حیاتی، جنین شخصیت خودش را نیز در درون شما می سازد. از همان ابتدا با بدن شما بیشتر آشنا می شود. چیزی که طبیعت خودش به شما کمک می کند. همین اتفاق موقع زایمان نیز می افتد، زمانی که هوش طبیعی اش برای آمدن به دنیا فعال می شود سر کوچکش را از میان کانال کوچک، استخوان ها و لگن شما فشار می آورد. معجزه ی زندگی این است….!
ولی خود شما (اگر بار اول بارداریتان باشد) با این فرآیند آشنایی ندارید. زمانی که تجربه نکرده ایم، هیچ کدام ما نمی دانیم. نگرانی شما طبیعی است ولی رعب و وحشت جایز نیست. چون باعث نگرانی بچه هم می شود. او هرچه شما احساس می کنید را احساس می کند. سعی کنید این احساسات بیهوده را از خود دور کنید تا بچه و خودتان در آرامش باشید.
علاوه بر تمرینات تنفسی و کششی، سعی کنید از رژیم غدایی مغذی مثل آجیل استفاده کنید. بله آجیل ها شامل امگا 3 است، که باعث تقویت مغز می شود. پس هر وقت هوس کردید به ماست خود کمی آجیل اضافه کنید. یا به همراه کرن فلکس خود بادام خام بخورید. همچنین خوردن آجیل هایی که سر شار از منیزیم می باشد در روران بارداری ضروری است.
خوردن آجیل ها در زمان صبحانه بسیار مهم است. غذاهای شما باید مغذی باشد تا شیر در درون سینه های شما ساخته شود.

پیشنهاد
اگر به اینترنت دسترسی دارید می توانید کارت های الکترونیک با الگوهای متفاوتی را پیدا کنید و دوستان و خانواده تان را با این کارتهای الکترونیکی از پسر و یا دختر بودن بچه تان سورپرایز کنید. این روش بسیار آسان و ارزان است.

هفته ای عالی داشته باشید……!

 

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

به این مقالات نیز سر بزنید

نوزاد
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا