رازهای کوچک برای گردش های بی دغدغه

رازهای کوچک برای گردش های بی دغدغه

هیچ دستورالعملی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک والدین کامل وجود ندارد. چنین کتابی وجود ندارد، زیرا هر موجود کوچک، انسانی منحصر به فرد است، با نیازهای خاص خود. چنین کتابی وجود ندارد زیرا هر یک از ما راه‌های دستی و «هوشمندانه» خود را برای رویارویی با شرایط اضطراری روزمره پیدا می‌کنیم.

در ادامه چند ایده کاربردی وجود دارد که ممکن است نحوه مواجهه شما با حوادث کوچک را تغییر دهد.

پیش بینی کنید که همیشه “یک کیف اضطراری” در ماشین خود داشته باشید. هر کیف لباسی یا حتی یک کوسن قدیمی با زیپ می تواند این کار را انجام دهد. داشتن سایز دلخواه برای جا دادن یک دست لباس برای تعویض، پوشک، رول یا زیرپوش و در نهایت یک جفت جوراب الزامی است.
قبل از رفتن به سواری، مطمئن شوید که شیشه شیر پر از آب یا هر بطری مناسب دیگری را با آب همراه داشته باشید.
از تهیه کیف خود غافل نشوید زیرا همیشه شامل دستمال مرطوب کودک، پوشک بچه و پدهای تخت است.
کیف مامان “جادویی” است! پیدا کردن یک داروخانه کوچک در آن بسیار مفید خواهد بود. این مینی داروخانه باید حاوی رول گزش، دوز ضد تب، تروماپلاست های کوچک، گاز استریل و در نهایت آب استریل باشد. همه موارد فوق ممکن است نجات دهنده زندگی یا دارونما برای کودک نوپای آسیب دیده یا ترسیده باشد.

در طول رانندگی طولانی، ملودی‌های ملایم، موسیقی برای کودکان و داستان‌گویی، می‌توانند بخشی از ناامیدی یا اضطراب ناشی از واقعیت انتظار را دفع کنند.
ماشین شما قلعه شماست… یک چتر یدکی یا یک “شنل ضد آب” معادله یک طوفان را حل می کند.
در صندوق عقب یک پتوی اضافی بگذارید. اغلب می‌تواند مفید باشد یا کودکتان را که در حین سواری به خواب رفته است، یا در یک پارک بنشینید و یک پیک نیک برپا کنید.
یک توصیه کلی به همه، این است که مقدار کمی پول را در محفظه دستکش نگه دارید … هیچ وقت نمی دانید چه زمانی بی پول خواهید شد!

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

آرین سامان کالا

شرکت آرین سامان کالا تاسیس 1386 از سال 1392 نمایندگی انحصاری شرکت معتبر مگا دیسپوزبلز یونان تولید کننده محصولات سلولزی بهداشتی را بر عهده دارد.

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

اسکرول به بالا