در راه خوش بگذرانید

خوش گذرانی در راه

چه کسی گفته است که همه سرگرمی ها از زمانی شروع می شود که شما به مقصد خود برسید؟ در حالی که در ماشینی که به مقصد خود می‌روید، می‌توانید فرصتی عالی برای نزدیک‌تر شدن تمام اعضای خانواده به هم پیدا کنید. مهم نیست که این سفر از 5 دقیقه تا چند ساعت طول بکشد، می توانید از روش های سرگرم کننده و خلاقانه استفاده کنید تا زمان خود را برای خود و فرزند کوچکتان با لذت بیشتر و کمتر خسته کننده سپری کنید.

موسیقی – آواز خواندن

یک فعالیت مورد علاقه برای بچه ها گوش دادن به موسیقی مورد علاقه آنهاست. با توجه به سن وی، سی دی ها یه فلشی با محتوای مناسب انتخاب کنید. همانطور که کودک شما بزرگ می شود، می توانید سی دی یا فلشی با محتوایی انتخاب کنید که می توانند نه تنها سرگرم کننده، بلکه افزاینده دانش نیز باشند. با گوش دادن به موسیقی می توانند در مورد رنگ ها، اعداد، حیوانات و غیره بیاموزند.

 

آزمون ها و بازی ها

برای بچه‌های بزرگ‌تر، بازی‌هایی با سؤال، پازل‌های کلمات و بازی‌های «بگرد و پیدا کن» می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد و می‌تواند آنها را برای چند دقیقه تا چند ساعت مشغول نگه دارد. چنین بازی هایی همچنین به آنها کمک می کند تا دایره لغات خود را توسعه دهند و دانش را به شیوه ای سرگرم کننده معرفی کنند!

 

چند ایده جالب برای بازی:

بازی 20 سوال: به کوچولوی خود بگویید یک شی که داخل ماشین است را در ذهن خود قرار دهد، 20 سوال را انجام دهید که باید با یک بله یا خیر ساده به آنها پاسخ دهید تا زمانی که آن شی را پیدا کنید. برای آسان‌تر کردن بازی برای یک بچه کوچک‌تر، او را به فکر یک اسباب‌بازی مورد علاقه یا حتی یک میان‌وعده مورد علاقه قرار دهید.
او را وادار کنید کلماتی را پیدا کند که با همان حرف نام مقصد شما شروع می شوند.
بگردید و ماشین ها را پیدا کنید. شمارش کنید که چند ماشین با یک رنگ خاص در حال عبور هستند.

 

سی دی با قصه ها

سی‌دی‌های افسانه راهی آسان برای مشغول نگه‌داشتن کودک شما در ماشین است. همچنین می تواند بهترین راه برای کمک به خواباندن کودکتان باشد، به خصوص که هنوز کیلومترها با مقصد نهایی خود فاصله دارید. همچنین خودروهایی وجود دارند که به عنوان یک عملکرد، ایزوله اسپیکرهای جلو را دارند به طوری که قصه ها یا موسیقی را فقط می توان در پشت خودرو شنید. به این ترتیب، می توانید با همسر خود گفتگو کنید، بدون اینکه مزاحم کودک شوید.

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

آرین سامان کالا

شرکت آرین سامان کالا تاسیس 1386 از سال 1392 نمایندگی انحصاری شرکت معتبر مگا دیسپوزبلز یونان تولید کننده محصولات سلولزی بهداشتی را بر عهده دارد.

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

اسکرول به بالا