خواب

خواب

در ماه اول زندگی، کودک شما بیشتر روز را می خوابد. با این حال، از ابتدای ماه دوم برای مدت طولانی تری در روز بیدار می شود. وعده‌های غذایی به تدریج کمتر می‌شود و شاید شروع به حذف وعده‌های غذایی شبانه کند تا ساعات بیشتری در شب بخوابد.

حتی زمانی که کودک شما ساعات خوابش را تثبیت می کند، باز هم گاهی اوقات بی قرار است. برخی از نوزادان در این سن شب و روز را با هم اشتباه می گیرند و بنابراین در طول روز بیشتر می خوابند.

برای جلوگیری از این عادت به او کمک کنید پس از بیدار شدن در شب هر چه زودتر بخوابد. از روشن کردن چراغ، صحبت کردن و بازی با آن در شب خودداری کنید و اگر مجبور به تغذیه یا تغییر آن هستید، سعی کنید تا حد امکان کمتر مزاحم او باشید.

پوشک جدید Babylino Sensitive به لطف هسته طراحی شده خود، رطوبت را برای چندین ساعت جذب می کند تا کودک شما بدون مزاحمت از خواب خود لذت ببرد.

اگر خواب ناآرام دارد، اجازه دهید خود را نشان دهد، حتی اگر این بدان معناست که باید چند دقیقه گریه کند. اما مطمئن شوید که گریه آن به دلیل گرسنگی یا درد نباشد.

 

با کمک سخاوتمندانه پزشک اطفال، آقای مایکل ساریس.

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا