جایزه برتر ایمنی محصول توسط کمیسیون اروپا برای بیبی لینو سنسیتیو

جایزه برتر ایمنی محصول توسط کمیسیون اروپا برای Babylino Sensitive

پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive اخیراً جایزه ایمنی محصول را از کمیسیون اروپا دریافت کرده است. در مراسم اهدای جوایز ویژه در بروکسل، کمیسر مسئول عدالت، مصرف کنندگان و برابری جنسیتی، Věra Jourová، به شرکت هایی که همیشه سعی می کنند چیزی بیشتر برای محافظت از مصرف کنندگان ارائه دهند و در عین حال ایمنی کودکان را در مرکز فعالیت های خود قرار دهند، جایزه می دهد.

خانم Vitouladitou Leda، مدیر فروش و بازاریابی مگا دیسپوزبلز، که این جایزه را دریافت کرد، گفت: این تمایز برتر نشان دهنده اولویت اصلی و غیرقابل مذاکره MEGA (شرکا مگا دیسپوزبلز اس ای) برای تولید یک محصول کاملاً ایمن کودک است: Babylino Sensitive محصولی که پس از ارزیابی دقیق توسط هیئت داوران ویژه اتحادیه اروپا، به دلیل سطح ایمنی بسیار بالا برای پوست نوزاد شناخته شده است. در MEGA ما همیشه ایمنی و کیفیت محصولات خود را هدف قرار داده‌ایم. این جایزه به پاداش تلاش‌ها و تعهد ما به مگا می‌رسد. این جایزه همچنین یک وعده همیشگی برای شرکت ما برای ادامه تضمین ایمنی، به حداکثر رساندن نوآوری و تایید کیفیت است.

این جایزه توسط معاون وزیر در امور توسعه صنعت و تجارت آقای نیک پاپاتاناسیس اهدا شد و گفت: “مگا دیسپوزبلز نمونه ای از برتری تجاری در یونان است. نوآوری، کیفیت و توسعه. این چهره جدید یونان است که ما می خواهیم و برای آن تلاش می کنیم.”

Věra Jourová، کمیسر عدالت، مصرف کنندگان و برابری جنسیتی، که میزبان مراسم جایزه بود، گفت: “من می خواهم به شرکت های برنده به دلیل نوآوری و سرمایه گذاری در ایمن تر کردن محصولات و بالا بردن سطح حمایت از مصرف کننده در سراسر اروپا تبریک بگویم. این جایزه از تلاش های آنها تقدیر می کند. من از همه شرکت‌ها می‌خواهم که حفاظت از مصرف‌کننده را اولویت اصلی خود قرار دهند تا فرزندان، خانواده‌ها و دوستان ما در امنیت باشند. هیچ سرمایه ای بهتر از اعتماد مصرف کننده نیست.”

از اولین روز تولید پوشک بچه Babylino، مگا تصمیم گرفته است تا اطمینان حاصل کند که این محصول بهترین ایمنی ممکن را برای پوست نوزادان ارائه می دهد. این تصمیم تا حد زیادی از الزامات قانونی مشخص شده توسط قانون اتحادیه اروپا فراتر است. حساسیت مگا نسبت به مصرف کننده باعث شد تا این شرکت طراحی پوشک بچه با کیفیت عالی، دوستی با پوست اثبات شده و بدون مواد مضر را به عنوان اولویت نهایی خود قرار دهد.

نکات کلیدی ایمنی Babylino

انتخاب دقیق مواد خام با رعایت دقیق ترین معیارهای جذب و دوستی استثنایی پوست.
سرمایه گذاری در سیستم های بسیار پیشرفته تضمین کیفیت.
دوربین های خودکار پیشرفته (دوربین های بازرسی) که در مقایسه با مدل و استانداردهای سختگیرانه تعیین شده توسط بخش کنترل کیفیت، هر قطعه را به طور جداگانه کنترل می کنند.
سرمایه گذاری در ماشین آلات پیشرفته.
تست های دقیق در موسسات پوستی معتبر بین المللی.
به لطف اولویت بالای MEGA Disposables برای ایمنی ثابت محصول، پوشک Babylino Sensitive اولین پوشک در اروپا بود که گواهی Oeko-Tex®100 را برای عدم وجود بیش از 200 ماده مضر دریافت کرد.

اهمیت ویژه جایزه ایمنی اتحادیه اروپا

از طریق جایزه ایمنی محصول، کمیسیون اروپا مایل است شرکت‌های دیگر را تشویق کند تا این نوع شیوه‌ها را توسعه دهند و سطح حمایت از مصرف‌کنندگان را برای کل اتحادیه اروپا افزایش دهند. در همین حال، این جایزه با هدف افزایش آگاهی مصرف کنندگان در مورد حق آنها برای یافتن تنها محصولات ایمن در بازار است.

اولین دوره این جایزه برای شرکت هایی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین از ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ آزاد بود. آثار دریافت شده از 16 کشور توسط هیئت داوران سطح بالا متشکل از کارشناسانی از سازمان های دولتی و مصرف کننده ارزیابی شدند. شرکت‌های برنده جایزه در مجموع چهار شرکت متوسط ​​و چهار شرکت بزرگ از اتریش، دانمارک، فنلاند، آلمان، یونان، ایتالیا و هلند بودند.

اطلاعات بیشتر در مورد جایزه ایمنی محصول اتحادیه اروپا را می توانید در اینجا بیابید:

https://ec.europa.eu/product-safety-award/

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا