بابای آخر هفته

بابای آخر هفته

آخر هفته با هم. متأسفانه سبک زندگی مدرن و افزایش مشغله زمان کمی را برای مردان باقی می گذارد تا با فرزندان خود سروکار داشته باشند.

پدر خانواده آخر هفته از نظر تعهدات آزادتر است. این معضل پیش می آید: آیا برای هفته پیش رو استراحت می کنید و باتری های خود را شارژ می کنید یا برای بچه ها می دوید؟ راه حل جایی در وسط است.

فرزندان نه تنها به مادیات بلکه به وجود پدر نیز نیاز دارند. حداقل در تعطیلات آخر هفته سرمایه گذاری کنید (گشت زدن، غذای مشترک، بازی، نمایش و غیره).

با تفریح ​​با کودک، باتری های خود را شارژ کنید.

نقش خود را به عنوان یک پدر بپذیرید و در چارچوب خواسته های خود، برای گذراندن اوقات خوش، فرزندان را نیز شامل کنید. نگذارید روزها با اتلاف وقت معنادار با آنها بگذرند. زمان می گذرد و در یک نقطه آنها کسانی هستند که سعی می کنند شما را در برنامه خودشان قرار دهند!

دلیلی برای احساس گناه در مورد زمانی که دور از فرزندتان می گذرانید وجود ندارد. بیشتر اوقات از روی ناچاری انجام می شود. اطمینان حاصل کنید که حتی زمان کمی که با هم دارید معنادار است و به هیچ وجه کار طاقت فرسایی نیست.

به هر حال، مادری نیز وجود دارد که مایل است نگرانی های مربوط به فرزندان را با شما در میان بگذارد و باید احساس کند که شما از او در تربیت افرادی که با هم به دنیا آورده اید حمایت می کنید.

منبع
http://www.paidorama.com

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا