اولین قدم زدن با کودک

اولین راه رفتن با کودکتان

اولین قدم زدن با کودکی که چند ماهی است متولد شده با والدین هیجان زده اش، نه تنها برای آنها، بلکه برای حبه قند شیرینشون هم بسیار مهم است! آماده بودن، برنامه داشتن و فعال بودن از اهمیت بالایی برخوردار است. همه چیز را قدم به قدم پیش ببرید و خونسرد باشید، اما قبل از هر چیز مثبت باشید، کودک شما دنیای بزرگسالان را با شما به عنوان راهنمایش کشف خواهد کرد.

نکاتی برای اولین پیاده روی ایمن با کودک:

یک روز آفتابی و نسبتا گرم را انتخاب کنید نه یک روز داغ.
مقصدی نزدیک به مکان خود انتخاب کنید تا در صورت نیاز، بدون استرس بتوانید به سرعت به خانه بازگردید.
شما باید تصمیم بگیرید که از کالسکه استفاده کنید یا بند. سعی کنید لوازم جانبی اضافی را با خود حمل نکنید، چرا که بار اضافی هستند.
اطمینان حاصل کنید که کودک شما خوب غذا خورده و خوابیده است تا روحیه خوبی داشته باشد.
کوچولوی خود را لباس های ساده و راحت بپوشانید. از لباس هایی که به راحتی باز نمی شوند (در صورت نیاز به تعویض پوشک) خودداری کنید.
حتما یک کیف مادر مجهز به همراه داشته باشید (دو تشک تعویض یکبار مصرف برای تعویض پوشک، دستمال مرطوب بچه، دستمال کاغذی، 3-4 تا پد پوشک، یک کرم تعویض پوشک، یک دست لباس اضافه، یک کلاه، پستانک، بطری های تازه اب).
پتو، نانی و اسباب بازی را که روی کالسکه کودک گذاشته اید فراموش نکنید.
توصیه می شود در روز اول بیرون از خانه غذا نخورید، بنابراین زمان شیر خوردن کودک را در نظر بگیرید.
سعی کنید حتی اگر هر دوی شما از پیاده روی خود لذت می برید، فریفته نشوید، حتی اگر کودک شما به شکل غیرمنتظره ای مثبت پاسخ دهد… در این سن، خلق و خوی مثبت کودک شما ممکن است از لحظه ای به لحظه دیگر به یک ناله منفی تبدیل شود. این امر در این گروه سنی رایج است (اگر در ابتدا عاقلانه بیاندیشید و رفتار کنید، به زودی با کودک خود هماهنگ خواهید شد و دفعات راه رفتن شما به زودی از یک بار به دفعات دیگر افزایش می یابد).

از پیاده روی خود لذت ببرید و همیشه به خاطر داشته باشید که هر نوزاد سرعت، نیازها و «استقامت» خاص خود را دارد. به یاد داشته باشید که هر شروع یک شروع جدید است و در اولین تلاش های خود باید با نیازهای کودک خود سازگار شوید. با این حال، کم کم، همانطور که رشد خواهد کرد، پویایی اش تکامل خواهد یافت…

ما به گرمی از “گنج” شما در دنیای خارج استقبال می کنیم!

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

مگا دیسپوزبلز
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
قابلیت جذب اضافی

قابلیت جذب اضافی پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive به گونه ای طراحی شده است که محافظت اثبات شده و مراقبت حساس از پوست را در

اسکرول به بالا