انتخاب شما اتفاق می افتد!

انتخاب شما اتفاق می افتد!

برای اینکه بتوانید از انتظارات حتی سخت‌گیرترین مادران فراتر بروید، باید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید. واقعا مراقبت!

ما در MEGA، یک شرکت 100% یونانی، کار خود را اینگونه می بینیم… ما پوشک بچه یونانی Babylino Sensitive را با دقت و حساسیت تولید کردیم. انتخاب مواد منحصر به فرد دوستانه، مطابق با هدف ما برای ارائه نه تنها جذب، بلکه محافظت واقعاً دوستانه از پوست کودک با تحقیقات، شواهد و دلایل است.

شما از همان ابتدا این پوشم را پذیرفتید و به لطف اعتماد شما، Babylino Sensitive بیشترین رشد را در رده خود داشته است و سهم خود را چندین برابر کرده است*!

حمایت شما تبدیل به سرمایه‌گذاری‌های جدید برای ارتقای بیشتر واحد تولیدی و همچنین افزایش کارکنان ما شد. MEGA از اقتصاد یونان پشتیبانی می کند و یک برنامه سرمایه گذاری بیش از 190 میلیون یورو (دوره 2000 تا 2020) را تکمیل می کند و کارکنان خود را 160٪ افزایش می دهد (دوره 2010-2020). امروزه، این شرکت دارای موقعیت های پیشرو در دسته بندی محصولات بهداشت شخصی است که در آن فعالیت می کند، در حالی که محصولات بیبی لینو با موفقیت زیادی در قفسه های چندین کشور خارجی، شایسته نمایندگی یونان هستند. شرکت ما با جبران اعتمادی که شما به آن نشان می‌دهید و با درک دوران سختی که امروزه بسیاری از خانواده‌ها پشت سر می‌گذارند، سعی می‌کند با اجرای منظم برنامه‌های اجتماعی با تاکید بر پیشگیری از به خطر افتادن سلامت کودکان، همیشه به خانواده شما نزدیک باشد.

از اعتماد شما متشکریم و با عشق و فداکاری بیشتر به حمایت از شما ادامه می دهیم.

زیرا با پوشک یونانی Babylino Sensitive، انتخاب شما درست است!

 

*داده های نیلسن، کل یونان، دوره: 2011 – 2021

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

آرین سامان کالا

شرکت آرین سامان کالا تاسیس 1386 از سال 1392 نمایندگی انحصاری شرکت معتبر مگا دیسپوزبلز یونان تولید کننده محصولات سلولزی بهداشتی را بر عهده دارد.

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

اسکرول به بالا