ازدواج دوم

ازدواج دوم

خیلی وقت ها بحث ازدواج دوم مطرح می شود. واکنش کودکان ممکن است متفاوت باشد.

برخی از کودکان این موضوع را جایگزینی برای عزیزان خود می دانند و به شدت با آن مخالف هستند. برخی دیگر واکنش های شدیدی ندارند.

بسته به سن شما، رابطه کودک با والدین، شخصیت، شخصیت او، کودک نظری را شکل می دهد که باید به وضوح به آن گوش دهیم و درباره آن بحث کنیم.

با این حال، در این مرحله، برخی از محدودیت ها باید تعیین شود. نقش مادر با نقش زن متفاوت است. تعیین زندگی شخصی والدین توسط کودک ممکن نیست، زیرا آنها نیازهای خاص خود را دارند، نیازهای متفاوت خود را دارند.

برای اینکه یک مادر «درست» باشید، باید از نظر ذهنی متعادل و از نظر احساسی کامل باشید. ما حضور شخص دیگری را به فرزندمان اعلام و تحمیل نمی کنیم. ما با آن گفتگو می کنیم و سعی می کنیم یک “خانواده جدید” بر اساس عنصر اساسی اعتماد بسازیم.

زمانی که والدین برنامه مشترکی در رابطه با موضوع تربیت فرزندان داشته باشند، صرف نظر از اینکه آنها با هم کنار می آیند یا درک خوبی (هر چند معمولی) دارند، کودک احساس امنیت بیشتری می کند، افکار خود را به صورت خودجوش بیان می کند و بار مسئولیت ها و مشکلاتی که به او مربوط نمی شود را بر دوش نمی کشد.

 

(www.paidorama.com)

اشتراک گذاری:

اشتراک در خبرنامه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به این مقالات نیز سر بزنید

آرین سامان کالا

شرکت آرین سامان کالا تاسیس 1386 از سال 1392 نمایندگی انحصاری شرکت معتبر مگا دیسپوزبلز یونان تولید کننده محصولات سلولزی بهداشتی را بر عهده دارد.

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
درباره مگا دیسپوزبلز اس ای

مگا دیسپوزبلز اس ای شرکت یونانی، Mega Disposables SA یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشت شخصی در اروپا است. Mega SA که 40 سال

درباره بیبی لینو سنسیتیو
عماد زندیان
طراحی سازگار با پوست

طراحی سازگار با پوست شما به عنوان یک مادر می دانید که پوست نوزاد چقدر حساس است… به همین دلیل است که برای مراقبت روزانه

اسکرول به بالا